niedziela 17 Lis 2019
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default style
  • blue style
  • green style
  • red style
  • orange style

Zarząd Fundacji POMIĘDZY

Zarząd Fundacji m.in. kieruje pracami związanymi z realizacją celów statutowych Fundacji.
Członkowie Zarządu Fundacji nie otrzymują wynagrodzenia z tytułu udziału w pracach tego organu.

 

   

Katarzyna Stróżyńska, MBA
Prezes Zarządu

Ekonomistka z doświadczeniem w organizacji i zarządzaniu, pedagog, coach ACC ICF, certyfikowany trener organizacji. Magister sztuki, animatorka kultury, społecznik - pomysłodawca i organizatorka wielu wydarzeń służących integracji środowisk biznesowych, naukowych, sportowych i artystyczny (więcej). Trenerka "URUCHOM GŁOWĘ - rozwiń skrzydła", Prezes Zarządu Itekom sp. z o.o.

   
         
 

Anna Cichocka – Majchrzak
Wiceprezes Zarządu


Pedagog i wychowawczyni młodzieży, pomysłodawczyni i doświadczona organizatorka szeregu imprez, konferencji i wydarzeń służących zarówno edukacji jak i integracji społecznej. Wicedyrektorka ds. wychowawczych  Zespołu Szkół Nr 1 w Swarzędzu. Z powodzeniem działa zarówno w środowisku lokalnym jak i międzynarodowym - współpracując z  pracodawcami i placówkami edukacyjnymi w Niemczech, Czechach, Rosji i na Ukrainie. Organizatorka międzynarodowej wymiany młodzieży. Ceniona i przez młodzież i przez rodziców .
   Więcej

   
         
  .....  

Aleksandra Łomińska


Pedagożka i wychowawczyni, emerytowana nauczycielka z 34 letnim stażem. Dumna mama piątki dorosłych dzieci (w tym trojaczki!). Ceniona społeczniczka i doświadczona organizatorka działań i  wydarzeń charytatywnych. Odznaczona Medalem Komisji Edukacji Narodowej.

Obecnie pomaga w prowadzeniu rodzinnej firmy Wedco Polska i realizuje się artystycznie w papieroplastyce.
.............................................  
         
 

Sylwia Żurkiewicz


Ceniona fizjoterapeutka i działaczka społeczna. Sołtyska podwrocławskiej wsi Kamień, liderka i organizatorka działań na rzecz integracji lokalnej społeczności ze szczególnym uwzględnieniem budowania relacji międzypokoleniowych. Jedna z założycielek zespołu "O Matko i Córko".

   
         
    Magdalena Rejmann-Greś

Romanistka i rusycystka z doświadczeniem menedżerskim w międzynarodowej korporacji i małej firmie rodzinnej.  Pozytywną energię czerpie z " luksusu korzystania z bogactwa wydarzeń kulturalnych, warsztatów rozwojowych i dobrej literatury". Artystycznie realizuje się w zespole "O Matko i Córko".
   
         
         
         

 

 

 

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz